Користувачів: 0
Головна » 2016 » Червень » 7 » Досягнення наших туристів
14:24
Досягнення наших туристів

У період з 17 по 20 травня 2016 року на базі Районного стаціонарного оздоровчого табору с. Городище Чорнухинського району  був проведений відкритий 52 Чемпіонат області з пішохідного туризму.

У змаганнях взяли участь вихованці гуртків "Спортивний туризм" та "Пішохідний туризм".

Програма складалась з особисто-командних та командних змагань на дистанціях «Смуга перешкод». Дистанції змагань прокладені на стрімких схилах «Замкової гори» на околиці села Городище. За останні роки змагання проводилися на місцевості зі складним рельєфом, що є основою складності дистанцій. Учасники Чемпіонату мали змогу самостійно обрати клас дистанції відповідно до рівня підготовки та спортивної кваліфікації.

В перший день учасники змагалися на дистанції «Смуга перешкод» особисто-командних змагань. До числа призерів потрапила наша вихованка Перегінець Юлія зайнявши ІІ місце.

У період з 20 по 22 травня 2016 року на базі районного стаціонарного оздоровчого табору "Світанок" с. Городище Чорнухинського району  відбувся  20 Чемпіонат області зі спортивного орієнтування.

До програми змагань увійшли: особисто-командні змагання за вибором та командні змагання у 2-х етапних естафетах.

На околиці села Городище, на стрімких схилах «Замкової гори»  з мальовничими балками, мішаними лісами були поставлені цікаві дистанції. І хоч як не намагалася природа з дощовою погодою втрутитися у хід змагань, юні спортсмени з успіхом долали всі перешкоди і знаходили КП.

Де наша команда достойно представила район.

Категорія: Туризм | Переглядів: 390 | Додав: Dashko | Рейтинг: 0.0/0